Zadaj pytanie naszemu specjaliście

Eko-Okna w serwisie Facebook


O firmie

Misja, wizja, cele

od 1998 roku 
w branży stolarki 
otworowej

Firma Eko-Okna została założona w 1998 roku. Dziś jesteśmy czołowym polskim producentem stolarki okienno-drzwiowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Tym, co nas wyróżnia jest ciągły rozwój, dostosowany do zmian zachodzących na rynku oraz oferta dopasowana do oczekiwań naszych klientów.

 
2 zakłady produkcyjne
ponad 15 europejskich rynków eksportowych
miliony zadowolonych klientów

Nasze produkty powstają w dwóch nowoczesnych zakładach, znajdujących się w Kornicach. To z nich okna eksportowane są do klientów z całej Polski, a także do odbiorców z wielu krajów europejskich, m.in., z Francji, Belgii, Holandii, Niemiec, Czech, Węgier, Słowacji, Włoch oraz Szwajcarii. W obu zakładach produkcja odbywa się na zaawansowanych technologicznie, w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 najnowsza technologia
zawsze najwyższa jakość

Stale unowocześniamy naszą ofertę. Dziś Eko-Okna to nie tylko okna i drzwi, lecz szeroka gama modeli specjalnych, rolet, moskitier, a także produktów z kategorii stolarki aluminiowej oraz drewnianej. Łączy je jedno – najwyższa jakość, która pozostaje znakiem rozpoznawczym produktów firmy Eko-Okna.

Z tymi producentami współpracujemy: